کوادکوپتر

کوادکوپتر Syma

کوادکوپتر Syma

توضیحاتی مختصر درخصوص کمپانی سایما و کوادکوپتر های آن

کوادکوپتر یکی از وسایل های سرگرمی بسیار پر طرفدار در بازار جهان می باشد که در کشور ما نیز با استقبال بالایی مواجه شده است.

این پرنده که توسط 4 موتور که 4 پروانه روی آن را فعال میکند هدایت می شود و پروازی بسیار استیبل و راحت دارد.

کمپانی های تولید کننده کوادکوپتر برای اینکه بتوانند این بازار به وجود آمده را همچنان گرم نگه دارند دست به تولید انواع کوادکوپتر با آپشن های مختلف می زنند. اما به راستی یک کوادکوپتر برای تفریح نیازمند چه معیارهایی است.

همانطور که در نام اکثر محصولات رایان هابی مشاهده میفرمایید برند سایما Syma بیشتر از برندهای دیگر مشهود است. اینکه کارشناسان ما به دنبال معرفی بیشتر کوادکوپتر سایما به شما عزیزان هستند دلایل بسیاری دارد.

اگر به دنبال خرید کوادکوپتر ارزان (با قیمت مناسب) هستید حتماً مطالعه بفرمایید.

دلایل برتری کوادکوپتر سایما:

  1. کمپانی سایما یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده کوادکوپتر می باشد که تمامی محصولات خود را به سراسر دنیا پخش نموده است. و به همین دلیل برند سایما یک برند جهانی شده و در تمام سطح دنیا شناخته شده است.
  2. این کمپانی هیچ نمایندگی در کشور ندارد و میزان خرید کشور ما برای این کمپانی در حدی نمیباشد که این کمپانی بخواهد به ما نمایندگی بدهد چه برسد به اینکه برخی از فروشندگان خود را نمایندگی اعلام می نمایند.
  3. به دلیل تولید بالای این کمپانی و ادامه خط تولید آن برای مدلهای قدیمی تر همیشه دسترسی به محصولات این کمپانی میسر می باشد و با کسری موجودی مواجه نمی شویم.
  4. قطعات محصولات این کمپانی همیشه در بازار موجود است و کسی برای تعمیر کواد خود به مشکل نخواهد خورد.
  5. نام این کمپانی با توجه به فعالیت گسترده اش تبدیل به یک برند جهانی شده و به همین دلیل محصولاتش دارای قیمت مشخص در تمام دنیا می باشد و به همین دلیل فروشندگان نمی توانند قیمت های نجومی بر روی این دستگاه بگذارند هر چند که بسیاری از سایت ها و فروشگاه ها با قیمتهای باورنکردنی به فروش این دستگاه ها می پردازند.
  6. کیفیت بالای این محصولات در میان کالاهای مشابه در بازار مثال زدنی ست و به جرأت می توان گفت هیچ یک از کمپانی های تولید کننده کوادکوپتر در رده هابی نمی توانند تولیداتی شبیه به کوادکوپتر های سایما داشته باشند.

پلاستیکی در بدنه کوادکوپترهای سایما بکار رفته از پلاستیک فشرده بسیار مرغوب می باشد که بدنه این کوادکوپترها را به پرنده های ضد ضربه تبدیل نموده است.

همچنین تمامی قطعاتی که در این کوادکوپتر استفاده می شود بسیار مرغوب و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

مشخصات و آپشن های بدون کاربرد در کوادکوپتر های برندهای متفرقه:

  1. در ابتدا اینکه کوادکوپتر های برندهای نامعتبر به دلیل نامشخص بودن نام و نشانشان باعث سوء استفاده فروشندگان از آن برندها می شوند چرا که کسی درخصوص قیمت و کیفیت آنها اطلاع دقیقی ندارد و فروشندگان هر قیمیتی که بخواهند بر روی این کوادکوپتر ها خواهند گذاشت و طوری مشتری را متقاعد می کنند که مشتری گمان میبرد که بهترین کالای موجود در بازار را خریداری نموده است.
  2. نبودن قطعات کوادکوپتر برندهای نامعتبر. عدم وجود قطعات این برندها معذل بسیار بزرگ این دستگاه ها می باشد شما عزیزان بودجه بسیاری را صرف خرید این کوادکوپترها نموده اید اما با دیدن کمترین آسیبی نمی توانید کوادکوپتر خود را تعمیر نمایید با اینکه در صورت تعمیر نیز می بایست باز هم هزینه بالایی بپردازید. پس این کوادکوپترهای بی نام و نشان یا قابل تعمیر نیستند و یا با مخارج بالایی قابل تعمیر خواهند بود.
  3. آپشن های غیر استاندارد و بدون کاربرد و گول زنک. بسیاری از آپشن هایی که بر روی کوادکوپترها هابی متفرقه وجود دارند عملکردی ندارند و به عنوان آپشن های فانتزی شناخته می شوند مثلا آپشن بازگشت به خانه که بر روی اکثر کوادکوپتر ها دیده می شود. لازم به ذکر است بدانید بازگشت به خانه زمانی میسر می شود گه کوادکوپترتان مجهز به جی پی اس باشد در غیر اینصورت چطور می توانید آن را به سمت خانه بازگردانید. موضوعی که در اینجا توسط اکثر فروشندگان مطرح می شود بازگشت از طریق فرکانس رادیویی می باشد. پس این اتفاق زمانی می تواند صورت گیرد که شما بتوانید کوادکوپترتان را از روی رادیو هدایت فرمایید پس بازگشت به خانه معنایی پیدا نخواهد کرد و همینطور اکثر این کوادکوپترها نزدیکترین پایگاه دارای مدار را با رادیو خود اشتباه میگیرد و به سمت آن باز می گردد که معمولا در این کوادکوپتر ها آنها به سمت دکل های برق باز می گردند که موجب از بین رفتن کوادکوپتر و عواقب بعدی آن می گردند.
  4. کیفیت بسیار نامرغوب به کار رفته در قظعات و بدنه این کوادکوپترها. شما با کمی دقت متوجه می شوید که این کوادکوپترها چه بدنه خشک و شکننده ای دارند و با کوچکترین ضربه ایبه راحتی خواهند شکست.

 

پر واضح است با توضیحاتی که ارائه داده شد کوادکوپتری برای خرید مناسب است که علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا و داشتن نام و نشان معتبر دارای خدمات پس از فروش نیز باشد تا بتوان از آن استفاده بهینه تری داشت.

توصیه ما به شما این است برای خرید کوادکوپتر حتما از مشاوره کارشناسان بهره مند گردید.

امید بر اینکه این مطلب بتواند کمکی برای خرید بهتر شما عزیزان باشد.

یکی از جدیدترین مدلهای 2017 کوادکوپتر سایما مدل X8Pro میباشد که در صورت تمایل به مطالعه مشخصات آن می توانید بر روی کوادکوپتر Syma X8Pro کلیک فرمایید.

 

 

منبع: رایان هابی        مرجع: کوادکوپتر

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

*

code