دوچرخه_برقی_و_مزایای_آن

دوچرخه برقی و مزایای آن

دوچرخه برقی و مزایای آن

توضیحاتی مختصر درخصوص دوچرخه برقی و مزایای استفاده از آن 

دوچرخه های برقی سری های جدید از دوچرخه ها هستند که امکان رفت و آمد را در اختیار همه قرار می دهند و به دلیل قابلیت ها و امکانات دارای علاقمندان بسیاری است . دوچرخه برقی ها را می توان به عنوان جایگزین باکیفیت تر اسکوتر برقی ها معرفی نمود.

اگر به فکر خرید اسکوتر برقی برای تردد در شهر هستید بهتر است مقداری سرمایه اتان را بیشتر کنید و یک دوچرخه برقی خریداری نمایید.

مزیت های فردی دوچرخه برقی

این دوچرخه ها دارای سرعت متوسط مطلوب و بالایی است بخصوص در مناطق شهری ، مسیر رسیدن به مقصد با این دوچرخه ها نسبت به یک خودرو کمتر و زمان رسیدن نیز کاهش یافته است ، دوچرخه برقی دارای ترافیک نمی باشد بلکه تنها ترافیک آن به اندازه ی یک خودروی سواری شخصی یا عمومی است .

می توانید برای آنکه سریعتر به مقصد برسید از میانبر‌ها و مسیر‌هایی مانند كوچه‌های خلوت استفاده کنید و از مسیر های شلوغ ، پر ترافیک و آلوده به سرعت دور شوید ، چنین مسیر هایی در شهر ها به وفور وجود دارند که هر دوچرخه سواری با شناختن آنها می تواند بسیاری از مسیر های خود را کوتاه و کوتاه تر کند چرا که دوچرخه های برقی به سهولت قابلیت تردد در اینگونه مسیرها را دارا هستند .

استفاده از دوچرخه ی برقی برای افراد بسیار آسان‌تر، بی دردسر تر، سریعتر و مطمئن‌تر از وسایل نقلیه شخصی و عمومی است مگر برای مسافت های طولانی که امکان حرکت با دوچرخه وجود ندارد .

هزینه تردد با دوچرخه برقی برای افراد کمتر از وسایل نقلیه دیگر است . هزینه ی‌ انرژی مصرفی دوچرخه ی برقی برای طی مسافت ۳۰ كیلومتر شهری تنها ۲۲ تومان شارژ كامل نیم كیلووات ساعتی برق آن می‌باشد .

استفاده از دوچرخه های برقی موجب نشاط و تحرک می شود و همین مورد به منزله ورزش می باشد که برای سلامتی نیز موثر است .

رفع محدودیت ها دوچرخه سواری با استفاده از دوچرخه برقی

 • مسافت‌های طولانی بین مبدأ و مقصد و کوچک کردن مسافت ها و راه ها
 • کاهش سرعت ، سرعت های کم ، عملکرد ضعیف و کند
 • تنفس کم و کاهش خطر تنفس شدید و عمیق در هواهای آلوده
 • تعریق زیاد بر اثر پا زدن

مزایای کلی دوچرخه های برقی

 • کاهش خستگی های ناشی از پا زدن در مسافت های طولانی چرا که محدودیت خستگی در مسافت‌های طولانی با دوچرخه های برقی وجود ندارد .
 • در مسیر های شیب دار با مشکلی مواجه نمی شوید چرا که این دوچرخه ها دارای سیستم محرك الكتریكی هستند .
 • سرعت دوچرخه های برقی نسبت به دوچرخه های معمولی بیشتر است آن هم به خاطر وجود عملكرد دینامیكی آن است .
 • اضطراری برای ركاب زدن تند كه موجب افزایش شدت تنفس و ضربان قلب می‌گردد ، وجود ندارد .

 • و …

ویژگیهای کیت دوچرخه برقی

 • این سیستم امکان مجهز کردن یک دوچرخه معمولی را به پیشرانه های الکتریکی به طوری که شما بتوانید سرعت و با برد و سرعت مناسب تنظیم کنید را در اختیار شما قرار می دهد .
 • سرعت این دوچرخه ها بدون رکاب زدن 25 کیلومتر در ساعت و رکاب زدن 35 کیلومتر در ساعت است
 • در مناطق شهری در صورتی که باتری خشک اسیدی ۷Ah  از شارژ پر باشد بدون آنکه رکاب بزنید حدود ۱۸ کیلومتر و در جاده ی صاف بدون شیب تا ۴۰ کیلومتر می توانید مسافت هایی را پشت سر بگذارید . شما با یک باتری لیتیومی ۸٫۸Ah که از شارژ پر باشد بدون آنکه رکاب بزنید می توانید مسافتی بیش از ۳۰ کیلومتر و در جاده ی صاف بدون شیب تا ۷۰ کیلومتر را بپیمایید .  توجه داشته باشید این ارقام برای افرادی تا وزن 70 کیلوگرم صحت دارد .
 • سه موردی که در میزان پیمایش و حرکت دوچرخه موثر است شرایط جاده، نحوه ی حرکت و وزن سرنشین  می باشد و میزان مسافت ها و پیمایش آنها اگر به صورت مستمر رکاب بزنید بخصوص در سر بالایی ها ، افزایش  پیدا خواهد کرد .
 • برای شارژ باتری به 4 الی 6 ساعت زمان نیاز دارید ، این کیت قابلیت نصب بر روی همه دوچرخه های معمولی با سایز 26 را دارا می باشد .
 • این کیت ها سبک ، کم حجم ، مستحکم ، ارائه ی عملکرد دینامیکی و همچنین باز و بسته شدن راحت از ویژگی های آن می باشد .

برای مشاهده قیمت اسکوتر برقی های این مجموعه بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

https://www.hobbyryan.com/product-category/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C/

 

مرجع: رایان هابی                     منبع: اسکوتر برقی

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

*

code