مفهوم-حروف-در-انواع-کوادکوپتر-سایما

مفهوم حروف در انواع کوادکوپتر سایما

مفهوم حروف در انواع کوادکوپتر سایما

توضیحاتی مختصر در خصوص مفهوم حروف در انواع کوادکوپتر سایما

مطلبی که در اینجا به آن اشاره میکنیم درخصوص مفهوم حروف در انواع کوادکوپتر سایما می باشد که معمولا اپراتورها پس از خرید کوادکوپتر نیاز به آن پیدا میکنند.

بهتر است قبل از ورود به این بحث  کمی در مورد کوادکوپتر ها بدانیم امروزه کوادکوپتر هایی در ابعاد و اندازه های مختلف در شکل و شمایل مختلف و در سطح مبتدی تا پیشرفته به بازار عرضه می شوند .

تا پیش از عرضه شدن کوادکوپترها به بازار هلی کوپتر ها و هواپیماهای موتوری و فن دار و داکت فن و … در بازار بودند ولی به نظر می رسد با ظهور کوادکوپترها که مزیت های مختلفی نسبت به هلی کوپتر و هواپیماها دارند بازار هلی کوپترها و هواپیماهای کنترلی کساد شده است .

کوادکوپتر ها دارای برند های متقاوتی هستند که در مطلب ذیل در مورد برندکوادکوپتر سایما مطالبی گفته خواهد شد و هم چنین به بحث در مورد مفهوم حروف به کار رفته در کوادکوپتر سایما خواهیم پرداخت .

مفهوم حروف بکار رفته در انواع کوادکوپتر سایما :

معنی و مفهوم استفاده شده در کوادکوپتر سایما یکی از پر تکرار ترین و رایج ترین سوالاتی است که در رابطه با این محصول برای کاربران به وجود می آید . و همین امر سبب شد تا مقاله ای در ارتباط به موضوع ذکر شده اختصاص دهیم .

شاید به جرات بتوانیم  ادعا کنیم  برند سایما یکی از پیشکسوتان طراحی و تولید کوادکوپتر در دنیا است ، و همین امر باعث شده است تا طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند .

برند سایما از تنوع مدل های بسیار بالایی بر خور دار است و متشکل شده از حروف و اعداد لاتین .این تنوع بسیار بالا برای برند سایما غالبا سردرگمی های زیادی را برای کاربران محترم ایجاد می کند .

در ادامه ی مطالب حروف کلیدی و مهم تاثیرگذار در مدل ها ی کوادکوپتر های برند سایما را توضیح خواهیم داد که از این به بعد بتوانید با توجه به نیازهایتان انتخاب بسیار مناسبی را داشته باشید .

حروف بکار رفته در خصوص نوع پرواز :

H : مدل هایی که در آنها حرف H بکار رفته است به این معنی و مفهوم هستند و این منظور را به ما می رسانند که آن مدل  قابلیت حفظ ارتفاع خودکار را دارا می باشد .یعنی با رها کردن جوی استیک سمت و قسمت چپ که در رابطه با  ارتفاع پرنده است کوادکوپتر در همان ارتفاع به صورت معلق خواهد ماند . مثال : x5hw – x54hw

U : و اما مدل هایی که حروف U  در آن ها استفاده شده است حاوی رساندن این مفهوم هستند که علاوه بر این که قابلیت تنظیم ارتفاع خودکار را دارا هستند ، دکمه ای هم برای بلند شدن (take off) و نشستن (landing) خودکار نیز دارند . مثال : x5uc – x5uw

حروف بکار رفته در خصوص نوع دوربین :

C : دوربین های بکار رفته در کوادکوپترهایی که نام آنها دارای کاراکتر C می باشد ، فاقد ارسال تصویر هستند وقابلیت ارسال تصاویر را ندارند فقط و فقط تصاویر را روی مموری کارت میکرو SD ذخیره و نگه داری می کنند . مثال : x5c – x5sc

W : مدل هایی که در نام آن ها  Wبه کار برده شده است  این معنا و مفهوم را می رسانند که دوربین آن پرنده از از طریق وای فای قابلیت ارسال تصویر لحظه ای را  دارد ، برد انتقال تصویر ۲۰ متر (یک ساختمان ۸ طبقه) تا ۱۰۰ متر (شرایط ایده آل و فاقد امواج تداخل کننده در محیط) می باشد . مثال : x5sw – x8hw

توجه : نکته ی مثبتی که در رابطه با این مطالب و مباحث وجود دارد این است که برای دیدن تصاویر از طریق wifi نیازی به هیچ بسته ی اینترنتی ندارید و می توانید بدون بسته های اینترنتی از تصاویر دیدن کنید .

G : مدل هایی که دارای این حرف ( G ) هستند کیفیت دوربین  آن ها 8 مگا پیکسل است و قادر به ارسال تصاویر به صورت لحظه ای نمی باشند ویک مانت دوربین در زیر این پرنده ها  طراحی شده است که علاوه بر این که استاندارد هستند , مناسب برای انواع دوربین های ورزشی ، شیائومی و گوپرو نیز هستند . دوربین این مدل ها فقط رم خور هستند و خروجی کار شما بر روی رم ذخیره می شود . مثال : x8g – x8hg

در دوره های زمانی مختلف مدل های جدیدتری در حال طراحی و تولید و عرضه به بازار هستند که از طریق  کمپانی برند سایما روانه و وارد بازار می شوند . برند سایما یکی از معتبر ترین و مطرح ترین برند های تایید شده می باشد .

اگر هنوز کواد نخریدید می توانید برای خرید کوادکوپتر یا کوادروتور به لینک زیر مراجعه بفرمایید و انواع کوادکوپتر های مجموعه رایان هابی را مشاهده نمایید.

خرید کوادکوپتر

با رایان هابی دنیاتو متفاوت کن!!!

 

منبع: رایان هابی            مرجع: کوادکوپتر

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

*

code