کوادکوپتر

آیا کوادکوپتر می تواند وسیله مناسبی برای سرگرمی فرزندان ما باشد؟

آیا کوادکوپتر می تواند وسیله مناسبی برای سرگرمی فرزندان ما باشد؟

 

یکی از لوازم سرگرمی بسیار جذابی که این روزها در دست نوجوانان و جوانان و حتی میانسالها دیده میشود کوادکوپتر می باشد.

کوادکوپتر چیست؟

همانطور که قبلاً توضیح دادیم کواکوپتر یک ربات پرنده چهار ملخه و نوعی عمودپرواز است که بخاطر استفاده از چهار ملخ بصورت صلیبی این لقب را به آن داده‌اند.

کوادکوپتر به دلیل کمک گرفتن از چهار پره برای نیروی پیشرانش، به عنوان کواد (چهار) کوپتر نامیده می‌شوند.

این ربات پرنده یکی از انواع رباتهای پرنده بدون سرنشین است.

کوادکوپتر ها دارای جایرو 6 محوره هستند این نوع پیکربندی به پرنده این امکان را می‌دهد تا بتواند به راحتی و بطور مساوی در تمامی جهات حرکت کند و قدرت مانور فوق العاده‌ای داشته باشد. کوادکوپتر معمولاً از چهار موتور که چهار پروانه ثابت بر آن سوار شده تشکیل می شوند.

چرا بازی با کوادکوپتر بسیار مهیج است؟

این ربات پرنده در عین حالی که از ساختار بسیار ساده ای تشکیل شده است می تواند پروازی بسیار استیبل داشته باشد و اپراتور می تواند پس از چند بار تمرین کاملاً به آن مسلط شود.

به پرواز در آوردن کوادکوپتر به تمرکز بالایی خصوصاً در ابتدای تمرینات نیاز دارد. پس از تسلط به پرواز اپراتور می تواند با استفاده از دوربین های تعبیه شده بر روی کوادکوپتر از مناظر و اطراف خود فیلمبرداری و عکس برداری کند.

مطمئناً زمانی که شما در حال بازی با یک وسیله هستید که تمام تمرکز شما را به خود متوجه کرده و می تواند یادگاری ها و حتی ثبت موارد بسیاری مهمی را برای اپراتور در بر داشته باشد می تواند بسیار لذت بخش باشد.

بیشترین مراجعه کنندگان برای خرید کوادکوپتر اکثراً آقایان می باشند و خانمها نیز گهگاهی تمایل به پرواز این کوادکوپترها دارند و رده سنی که بیشتر از این وسیله استفاده میکنند میان 10 سال تا 47-8 سال می باشند.

چرا برای فرزندانمان کوادکوپتر بخریم؟

اکثر خانواده ها از بازی کردن فرزندان خود با رایانه و گوشی موبایل و تبلت بسیار مستاصل و نگران هستند. بازی های رایانه ای علاوه بر اینکه می تواند تهدید بزرگی برای تنبل و چاق شدن و صعیف شدن چشم کودکان ما باشند می توانند باعث از میان رفتن روابط اجتماعی و عاطفی و اخلاقی در آنها نیز شوند.

شما می توانید با خرید کوادکوپتر این دستگاه جذاب فرزند خود را به داشتن تحرک تشویق نمایید.

همچنین همانطوری که در مطالب قبلی و مختصرا در بالا در خصوص کوادکوپتر توضیح دادیم کوادکوپتر از ساختار بسیار ساده ای تشکیل شده است که اپراتور به راحتی این موضوع را متوجه خواهد شد.

فرزندان ما به دلیل داشتن تمرکزی بیش از بزرگسالان پس از چند بار بازی متوجه ساختار این رباتهای پرنده می شوند و اکثر آنها علاقه مند به یادگیری ساخت کوادکوپتر خواهند شد.

پس شما با خرید دستگاه کوادکوپتر علاوه بر تقویت قدرت تمرکز کودکتان می توانید او را به مبحث رباتیک علاقمند نموده و در آینده ای نه چندان دور یک آقای مهندس یا خانم مهندس تحویل جامعه دهید.

اگر بخواهیم جمعبندی مختصری از مطالب بالا داشته باشیم می توانیم بگوییم با خرید کوادکوپتر:

  1. فرزندی خلاق پرورش میدهیم.
  2. فرزند خود را به فعالیت وامیداریم.
  3. قدرت تمرکز را در فرزندمان افزایش میدهیم.
  4. شادی و نشاط و هیجان را برای فرزندمان به ارمغان می آوریم.
  5. فرزندمان را به مباحث رباتیک علاقه مند میکنیم

 

با رایان هابی دنیاتو متفاوت کن!!

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

*

code