کالیبره-GPS-کوادکوپتر-syma--X8pro

کالیبره GPS کوادکوپتر syma X8pro

کالیبره GPS کوادکوپتر syma X8pro

توضیحاتی برای راه اندازی و کالیبره GPS کوادکوپتر Syma x8pro

 

کوادکوپتر syma x8pro  از کوادکوپترهای محبوب مجموعه رایان هابی می باشد که به دلیل کیفیت بالای آن در دسته کوادکوپتر های پرفروش ما قرار گرفته است.

این کوادکوپتر محبوب به دلیل داشتن GPS  از کوادکوپترهای پرطرفدار می باشد.

وجود GPS در این کوادکوپتر باعث می شود که بازگشت به خانه در کوادکوپتر به طور دقیق عمل نماید.

حال برای راه اندازی و کالیبره GPS کوادکوپتر Syma x8pro باید موارد زیر را انجام دهید.

برای تفهیم بهتر مطالب بهتر است در ابتدا یک دور کامل مطالب را بخوانید سپس به صورت گام به گام آنها را انجام دهید.

این موضوع را در نظر داشته باشید که برای فعال کردن و استفاده از GPS حتماً بایستی در محیط باز و غیر مسقف قرار داشته باشید در غیر اینصورت GPS شما کانکت نخواهد شد و حتی اگر در محیط باز آنرا کانکت فرمایید و در محیط سقف دار قرار گیرید GPS شما فعال نخواهد شد.

  1. در ابتدا کوادکوپتر و رادیوی آن را روشن نمایید (از شارژ داشتن باطری مطمئن باشید سپس اینکار را انجام دهید.) جو استیک سمت چپ یا تراتل گاز را یک بار به سمت بالا و دوباره به سمت پایین برده و کوادکوپتر را با رادیو کانکت یا سینک بفرمایید.
  2. جو استیک سمت چپ را به سمت جنوب غربی یعنی به سمت پایین و گوشه راست نگه دارید و به صورت همزمان کلید بازگشت به حانه را نیز نگه دارید. (در اینجا چراغ های کوادکوپتر شروع به چشمک زدن میکند. چراغ های قرمز)
  3. کوادکوپتر را بر روی یک سطح صاف قرار میدهیم به طوری که دوربین به سمت جلو و ما پشت باطری قرار داشته باشیم سپس کوادکوپتر را سه مرتبه به صورت 360 درجه حول محور خود میچرخانیم. هر بار چرخش بایستی به صورتی اتفاق افتد که کوادکوپتر به شکل اول خود یعنی دوربین رو به جلو و باطری رو به ما قرار گیرد. (در این مرحله چراغ های کوادکوپتر چشمک زن می شوند به طوری که چراغ های سبز به رنگ سبز روشن متمایل به زرد چشمک میزنند و همینطور چراغ های قرمز)
  4. سپس کوادکوپتر را به صورت عمودی به طوری که دوربین / سر کوادکوپتر رو به آسمان و باطری/ پشت کواد رو به زمین باشد در دستتان بگیرید و سه مرتبه حول محور خود بچرخانید دقت داشته باشید اینکار به شکلی نباشد که کواد تغییر زاویه دهد کوادکوپترتان را از پهلو بچرخانید به طوری که در هنگام چرخیدن همچنان سر رو به آسمان و باطری رو به زمین باشد.
  5. کوادکوپتر را روی یک سطح صاف قرار دهید مشاهده میکنید که چراغ ها ثابت شده اند.
  6. حال میتوانید کوادکوپتر را به پرواز درآورید پس از پرواز بهتر است در ابتدا در فواصل نزدیک GPS را امتحان نمایید اینکار را باید با نگه داشتن انگشتتان بر روی کلید بازگشت به خانه به طوری که بوق ممتد بزند انجام دهید. پس از اطمینان از عملکرد آن با خیال راحت از پرواز کوادتان لدت ببرید.

برای مشاهده کوادکوپتر syma x8pro بر روی نام آن کلیک کنید.

برای یادگیری بهتر ویدیوی آموزشی را مشاهده نمایید.

 

 

رایان هابی بهترین مشاور برای خرید کوادکوپتر برای شما عزیزان است.

شما می توانید پس از خرید کوادکوپتر از آموزش رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

با رایان هابی دنیاتو متفاوت کن!!

 

منبع: رایان هابی            مرجع: کوادکوپتر

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

*

code