کوادکوپتر-Syma-x25pro

کوادکوپتر جدید Syma مدل X25PRO

کوادکوپتر جدید Syma مدل X25PRO

کمپانی سایما هر روز به دنبال تولید یک کوادکوپتر جدیدتر و به روزتر می باشد.

این کمپانی انواع کوادکوپتر را با آپشن های مختلف روانه بازار نموده است. شاید به جرأت بتوان گفت که این کمپانی حرف اول را در میان کمپانی های تولید کننده کوادکوپتر به صورت هابی می زند.

یکی از مدلهایی که با نام این کمپانی به تازگی روانه بازار شده است کوادکوپتر X25PRO می باشد.

شاید در نگاه اول مشتری مبلغی که باید برای خرید کوادکوپتر X25PRO پرداخت شود مبلغ بالایی باشد اما با کمی بررسی و مقایسه با کوادکوپترهای قبلی syma مبینیم که قیمت کوادکوپتر x25pro برای اینهمه ویژگی بسیار ناچیز است.

کوادکوپتر Syma X25pro از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که قطعاً آنهارا در صفحه مخصوص آن مطالعه نموده اید در اینجا نیز می توانید با کلیک بر روی اسم این کوادکوپتر X25PRO وارد لینک آن شده و موارد مربوطه آنرا مطالعه نمایید.

شما می توانید برای خرید کوادکوپتر X25pro  نیز از همین لینک استفاده نمایید.

در این مطلب قصد داریم به سوالات مشتریان عزیز در خصوص این پهباد پاسخ دهیم.

یکی از سوالات متداول در خصوص این کواد این است که آیا این پرنده می تواند در فضای بیرون نیز پرواز استیبلی داشته باشد؟

موکداً بایستی گفت بلی.

چرا که همانطور که میدانید این کوادکوپتر دارای GPS است و این آپشن فقط در فضای بیرونی قابل استفاده می باشد و شما در هر جایی که دارای سقف باشد نمیتوانید از GPS کوادکوپتر استفاده نمایید.

لطفاً دقت فرمایید در جای مسقف نمیتوانید از GPS کواد استفاده نمایید نه از خود کوادکوپتر.

پس مطمئناً کمپانی سازنده با تجهیز این کوادکوپتر به این آپشن گران قیمت حتماً آنرا طوری طراحی نموده است تا بتوانید از کارکرد مطلوب آن نهایت لذت را ببرید.

دوم اینکه چرا قیمت کوادکوپتر X25pro بیشتر از کوادکوپتر X8pro می باشد؟

این نیز بسیار روشن است.

یک اینکه با توجه با وضعیت کنونی بازار کشور و بالارفتن لحظه ای قیمتها ورود این کالای جدید به بازار با قیمت ارز جدید است اما کوادکوپتر X8pro زودتر از این مدل بدستمان رسیده و با ارز پایینتری که شاید بسیاری از فروشنده ها در لحظه و با توجه به بالا و پایین رفتن نرخ ارز نرخ دستگاه های حود را افزایش میدهند.

دو اینکه این کوادکوپتر اگر چه از مدل سری 8 خود کوچکتر است اما از امکانات بیشتری برخوردار است که با کلیک بر روی اسم کوادکوپتر X25PRO میتوانید این ویژگی ها را بررسی نمایید.

سه اینکه آیا می توان دوربین این کوادکوپتر را تغییر داد؟

با توجه به سایز این کوادکوپتر کارشناسان رایان هابی این مورد را به شما پیشنهاد نمیدهند و مهمترین دلیل آن افت بسیار زیاد تایم پروازی شما خواهد بود.

چهارم، افزایش تایم پروازی؟

فقط و فقط پیشنهاد ما تهیه باطری اضافه می باشد.

به امید اینکه از خرید کوادکوپتر از مجموعه رایان هابی رضایتمند باشید.

اگر هنوز کواد نخریدید می توانید برای خرید کوادکوپتر یا کوادروتور به لینک زیر مراجعه بفرمایید و انواع کوادکوپتر های مجموعه رایان هابی را مشاهده نمایید.

 

خرید کوادکوپتر

 

با رایان هابی دنیاتو متفاوت کن!!

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

*

code